Seime turi dirbti žmonės, kurie yra kiekvienam pasiekiami ir pažįstami. Žmonės, kurie gyvena šalia ir kasdien bendrauja su rajono gyventojais bei patirtimi parodė, kad geba spręsti problemas.

Iki 2020 metų LR Seimo rinkimų liko ne daug. Tad šioje kadencijoje būtina skubiai kelti mūsų rajono klausimus, padėti palaikyti valstybės stabilumą ir išklausyti bei kaimyniškai spręsti rajono žmonių problemas.

Sutarimas, sutarimas, sutarimas

Į priekį mus veda kalbėjimasis ir sutarimas. Net vietinės, geros iniciatyvos − tokios, kaip miesto parkas, daugiafunkcis sporto centras, Gargždų kultūros centro renovacija, miesto centras kilus ginčams stoja.

Kaip Seimo narė imsiuosi tarpininkavimo. Savivaldoje įrodėme, kad galime dirbti su skirtingomis partijomis. Atstovauju visiems rajono žmonėms, todėl man visi rajono rinkėjai yra brangūs.

Daugiau lėšų 2020 ir 2021 metų nacionaliniame biudžete

Esu už verslą, investicijas ir naujas darbo vietas, tačiau Klaipėdos rajonas žmonėms, skirstantiems finansus sostinėje, ilgus metus buvo visiškai nesvarbus. Nacionalinės ir Europos investicijos rajone nesiekia tiek, kiek derėtų. Su naujais savivaldybės vadovais sieksiu pokyčių. Padarysiu viską, ką reikės, kad Klaipėdos rajonas taptų svarbus.

Seimo narys pažįstamas ir čia gyvenantis kaimynas

Gyvenu ir gyvensiu rajone. Esu vietos žmonių atstovė Seime, todėl į sostinę važiuoju tik tiek, kiek reikia dėl posėdžių ir kitų būtinų darbų. Lankausi visame rajone ir pažįstu žmones – tai darysiu ir toliau. Seimo narys turi turėti ne kietą kumštį, o švelnią širdį. Esu įsitikinusi, kad žmonės susikalbės, kai pakviesiu prie derybų stalo.

RINKIMĖS KAIMYNUS, STABILUMĄ IR SUTARIMĄ!