< Atgal
BŪTI ŽMONIŲ PUSĖJE

Su mumis bus tik geriau!

Politiko duona – būti žmonių pusėje, juos girdėti ir, svarbiausia – pelnyti pasitikėjimą. Jau prieš kurį laiką įsitikinau, kad pasitikėjimo garantiją turiu ir ją pelniau būtent girdėdama jus, rajono gyventojus. Taigi 2019-aisiais tvirtu žingsniu kandidatuoju tiesioginiuose Klaipėdos rajono mero rinkimuose. Kandidatuoju kaip merė, žiūrinti į ateitį. Tai mano politinis šūkis, lydėsiantis visoje rinkiminėje kampanijoje. Bet iš tiesų šią frazę man padiktavo bendražygiai, jau keletą metų kartojantys, kad dirbdama Klaipėdos rajono taryboje turiu tvirčiausią charakterį. ir jį demonstruoju ne dėl asmeninių ambicijų, o dėl naudos rajonui. Todėl šiandien noriu jums pristatyti savo rinkiminės programos pagrindinius punktus. Šį esminį kandidato dokumentą atsakingai ruošėme: apklausėme kolegas rajone, aplinkinėse savivaldybėse, žinoma – ir pačius gyventojus. Be abejo, intensyviai išanalizavome Klaipėdos rajono esamą padėtį, potencialą, perspektyvas regioninės politikos ir valstybės tikslų kontekste. Konsultavomės su TS-LKD atstovais Seime, nes rajono vystymasis turi būti vientisas su valstybės strateginiais tikslais. O to pas mus labai dažnai trūkdavo. Savivaldybės vadovui privalu bendrauti su aukščiausio lygio politikais, nes tai padeda į rajoną pritraukti investicijas, didinti susidomėjimą ir svarbiausia – turėti platų akiratį.

Šiame tinklapyje kviečiu susipažinti ir su TS-LKD Klaipėdos rajono skyriaus kandidatų į Savivaldybės tarybą sąrašu. Žmonėmis, su kuriais mane visų pirma sieja politinės ir asmeninės vertybės. Visi kartu mes esame komanda, puikiai išmanantys ir atstovaujantys skirtingus interesus: švietimą, kultūrą, verslą, sveikatos ir socialinę sistemą, viešąjį administravimą.

PROGRAMOS ESMINIAI AKCENTAI

TS-LKD sąraše – 50 kandidatų. O mano asmeniniame sąraše į politinio pasitikėjimo ir administracijos vadovų pareigas jau irgi yra numatyti autoritetingi kandidatai. Ir galiu atsakingai pažadėti, kad jeigu tapsiu mere ir mano valioje bus šių pareigybių skirstymas, jūs jose neišvysite žmonių, kurie rajoną valdo keliolika metų. Jie – praeitis. Šie rinkimai yra proga pasakyti, kad laikas užleisti pareigas kitiems. Atkreipkite dėmesį – sakau pareigas, o ne postus. Nes mes ateiname ne šiltų karališkų kėdžių – mes ateiname būti veiklūs ir veržlūs. To negalėtume padaryti, jei mūsų skyriaus nebūtų palikę Rūta Cirtautaitė ir Česlovas Banevičius. Šiais žmonėmis visuomenė daug metų pasitikėjo, bet šie metai parodė, kad dirbama buvo visgi dėl šiltų kėdžių. Netoleruojame tarybinių politinių pažiūrų ir asmeninės naudos. Taigi šiandien mes pagaliau su nauju sąrašu žengiame į rinkimus ir jis pirmą kartą po daugelio metų yra vieningas lyg kumštis.

--------------

Pabaigai prisiminiau dažną lietuvišką rinkėjo požiūrį – geriau yra taip, kaip yra, nes gi negali žinoti – gal su nauja valdžia bus dar blogiau? Drąsiai pažadu – su mumis bus tik geriau. Nemėgstu politikų, kurie į rinkimus eina su kardinalių permainų lozungu. Mano pozicija – politikoje būtinas tęstinumas. Mūsų rajono savivaldybėje ir biudžetinėse įstaigose dirba daug profesionalių specialistų, kurie tikrai yra „nuvertę kalnus“ dėl svarbių projektų. Dirbama šauniai, bet galima dar šauniau, jei kartu dirbs merė, žiūrinti į ateitį.