< Atgal
MES VEDAME Į ATEITĮ

Savivaldos rinkimai – jau kovo 3 dieną. Jūsų balso teisė juose reiškia Klaipėdos rajono ateitį. Todėl kviečiame kartu ir atsakingai pasirūpinti savo kraštu – rinkimų dieną pasirinkti į ateitį žiūrinčią politinę jėgą.

Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai – ko gero vienintelė Lietuvos partija, kuri nuosekliai laikosi savo principų, vertybių ir programos. Tą pripažįsta net oponentai.

Partijos Klaipėdos rajono skyrius šiuose rinkimuose žengia itin tvirtu žingsniu. Atsinaujinę, senosios nomenklatūros politikų savo gretose atsisakę, ateiname su modernia, kvalifikuota ir tikslią rajono viziją turinčia komanda.

Naujosios kadencijos metai – 2019-2023 m. – Klaipėdos rajonui turi būti ryškių pokyčių laikas. Tai žinome ir kartu esame paruošę konkretų veiksmų planą. Jo pirmenybė teikiama intensyviam administracijos specialistų darbui. Privalome sutelkti profesionalus ir skubėti naudotis europine parama: rengti ir teikti kokybiškus projektus, net jei tai kainuos bemieges naktis. Žinant šių laikų tempą, negalime toliau toleruoti snaudžiančios biurokratijos, kai atsakymo į raštus žmonės laukia mėnesį. Būsime operatyvūs ir atviri visuomenei bei verslui.

Klaipėdos rajonas turi daugiau perspektyvų nei Jūs iki šiol girdėjote. Tai tikrai geriausia vieta gyventi, kai žinome, kokie strateginiai žingsniai teisingi moderniame amžiuje. Mes nesame kaimiškas rajonas. Tokiu buvome su chaotišku valdžios požiūriu. Tačiau ateina nauja politikų karta. Ateiname europietiški ir novatoriški. Pokyčių laukti liko ne daug – prisijunkite prie jų balsuodami už TS-LKD sąrašą.